Mus vertina, myli ir globoja

Šie prekiniai ženklai vertina mūsų profesiją, suteikia mums galimybę bendrauti bei tobulėti

Baltic Clipper

BALTIC CLIPPER – daugiau nei 20 metų patirtis ir plačiausias kelionių pasirinkimas. Įmonė teikia visas verslo ir poilsio kelionių organizavimo paslaugas: lėktuvų ir jūrų keltų bilietai, viešbučiai, apartamentų užsakymas, vizos, poilsio ir pažintinės kelionės į visas pasaulio šalis, slidinėjimo kelionės, jaunavedžių kelionės, individualių maršrutų sudarymas, kruizai Viduržemio ir Karibų jurose, kelionės grupėms ir kolektyvams, savaitgalio kelionės, išvykos į sporto ir kultūros renginius, kelionės į koncertus, atvykstamasis turizmas, seminarų, konferencijų ir renginių aptarnavimas.

Su BALTIC CLIPPER aplink pasaulį!

.

Lavazza

„Lavazza“ yra visame pasaulyje puikiai žinoma Italų kavos kompanija, įsikūrusi 1895 metais Turine. Ilgametė patirtis leido ištobulinti nuostabius kavos skonius. „Lavazza“ priklauso tiems prekių ženklams, su kuriais parduotuvėje, kavinėje ar svečiuodamiesi susiduriame kone kasdien, o jos pavadinimas jau virtęs bendriniu išskirtinę kavą apibūdinančiu žodžiu. Kavos mylėtojų širdis užkariavęs prekės ženklas gimė ir vystėsi Italijoje ir iki šiol nenutolo nuo savo šaknų.

Lavazza“ kava iš kitų išsiskiria unikaliu keleto kavos rūšių, atgabentų iš skirtingų pasaulio kampelių, derinimo būdu. „Lavazza“ importuoja kavą iš viso pasaulio, įskaitant Braziliją, Kolumbiją, Gvatemalą, Kosta Riką, Hondūrą, Ugandą, Indoneziją, JAV ir Meksiką. „Lavazza“ produktų paletė labai plati: nuo klasikinės iki kavos, pagamintos iš organiškų kavos pupelių – produkto, puikiai atspindinčio mūsų dienų kokybės bei tvarumo aktualijas.

Šiais laikais „Lavazza“ yra ne tik pirmaujanti Italijos kavos įmonė, bet ir viena didžiausių kavos kompanijų žemėje, veikianti daugiau nei 90 šalių tiek maitinimo, tiek prekybos sektoriuose. Dėl visų šių priežasčių „Lavazza“ jau antrą šimtmetį tęsia savo kelionę per pasaulį – nenutoldama nuo savo tradicijų, bet kartu nesiliaudama ieškoti geriausio būdo joms atsiskleisti.

Officeday

OFFICEDAY – didžiausias biuro ir mokyklinių prekių tinklas Baltijos šalyse, veikiantis jau daugiau nei 20 metų. Mūsų misija būti inovatyviu ir patikimu biuro prekių ir paslaugų partneriu, su kuriuo dirbti lengva ir naudinga. Atsižvelgdami į rinkos tendencijas bei klientų poreikius, nuolat atnaujiname ir peržiūrime savo prekių iš viso pasaulio asortimentą. Siūlome inovatyvius sprendimus bei paslaugų galimybes šiuolaikiškiems biurams ir ofisų darbuotojams, švietimo įstaigoms ir moksleiviams.

Uniqa

Uniqa – Vienintelis vanduo Lietuvoje, o gal net Europoje galintis vadintis natūralaus jodo šaltiniu. Pasaulyje su jodo trūkumu susiduria 1,98 milijardai pasaulio gyventojų, Lietuvoje tik 1 iš 5 gyventojų neturi šių problemų, todėl mūsų šalis priskiriama jodo trūkumo zonai. Naujas natūralus mineralinis vanduo UNIQA, turi unikalų, jaunystę išsaugantį poveikį, dėl jame esančio natūralaus jodo. Tokio pat kokį gauname su maistu, tokio pat, kokiu kvėpuojame prie jūros. UNIQA – Tavo jaunystės šaltinis. 

Kurkite ryšį su išskirtine auditorija

Prekiniams ženklams siūlome įvairias bendradarbiavimo galimybes, kurios leidžia sukurti ryšį su unikalia tiksline auditorija – Lietuvos biuro administratorėmis, sekretorėmis, padalinių ir vadovų asistentėmis. Tapkite mūsų bendruomenės herojais, nes tik jūsų dėka mes galime kelti savo emocinę gerovę bei tobulėti profesinėje srityje.