fbpx

NAUJAS VIP TERMINALAS JŪSŲ SVEČIAMS

Dažnai mums, biuro administratorėms, tenka užduotis tinkamai pasirūpinti svarbių svečių priėmimu ar jų sklandžiu išvykimu. Nuo šiol ši užduotis mums palengvės. Vilniaus oro uoste atidarytas naujas daugiafunkcinis pastatas –  labai svarbių asmenų (VIP) terminalas su konferencijų centru konferencijoms ar privatiems renginiams.

VIP terminalas nėra skirtas tik prezidentui išlydėti, popiežiui pasitikti ar tik tiems, kas turi privatų lėktuvą. Juo gali pasinaudoti kiekvienas, kas vertina privatumą, greitį, patogumą. Jis skirtas ir tiems kas nori pasitikti arba išlydėti laukiamą svečią, parodyti išskirtinį dėmesį. 

Tai išskirtinis terminalas privatumui ir poilsiui. Jame įrengta saugumo patikra, valstybės sienos patikros procedūrų patalpos, keletas laukimo salių, registracijos zona, bagažo patalpos. 

Daugiau apie išskirtines paslaugas VIP terminale galite paskaityti čia: 

https://www.vno.lt/lt/eshop/vip-terminalas 

Tuo tarpu konferencijų centras Lietuvą praturtins unikalia vieta organizuojant renginius. Jo plotas, išplanavimas ir visa būtiniausia įranga leidžia priimti net 300 svečių teatro formatu arba apie 200 svečių iškilmingos vakarienės formatu. Labai plačiai atsiveriantis vaizdas į peroną, kylančius ir besileidžiančius lėktuvus nepaliks abejingų konferencijos ar šventės dalyvių. 

Beje, nestandartinė oro uosto aplinka turėtų būti patraukli ne tik konferencijoms, mokymams ar įmonių vakarėliams, bet ir gali tapti fotosesijų ar filmavimų aikštele ir tokių asmeninių švenčių kaip vestuvės lokacija.

Daugiau informacijos apie naują konferencijų centrą rasite čia:

http://bit.ly/2HVxrQD

Dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn