fbpx

Išjudinkime kolektyvą.

Daugelis per karantiną nuogąstauja, kad priaugo kelis nepageidaujamus kilogramus. Prie to prisidėjo ne tik ženklus fizinio aktyvumo sumažėjimas, darbas namuose, stresas, bet ir maistas, kuris suteikia trumpalaikį laimės pojūtį. Skiriant bent keliolika minučių per dieną, galima situaciją pakeisti ir susigrąžinti ikikarantininę formą.

Tačiau ne visiems lengva darbo metu atrasti tas kelias laisvas minutes ir skirti jas pasivaikčiojimu parke, bėgimui ristele klausantis mėgiamos muzikos ar vykti į sporto klubą, kuriame sugaištama nemažai laiko. 

Tam, kad vienintelis intensyvesnis judėjimas nebūtų pasivaikščiojimas nuo darbo stalo iki virtuvėlės, “Officegym” komanda sukūrė naują bei saugią OfficeGym15min mankštą, kuri vyksta online! Tai efektyvi, išskirtinai biuro sąlygoms pritaikyta, 15 min. trukmės mankšta su treneriu, kuriai nereikia persirengti. Modulinė (mankštos pratimai kinta) programa specialiai sukurta rinktinės kineziterapeutų, sporto medicinos, Rytų sveikatingumo gimnastikų, įvairių sporto šakų specialistų ir psichologų komandos.

Nors mes, biuro administratorės, nuolat žongliruojame devyniais darbais vienu metu, manau ir mes tikrai atrastumėm laiko tokiai mankštai, juolab, kad nereikia niekur vykti, nereikia persirengti, mankšta yra nesudėtinga, bet veikia visas organizmo sistemas, trunka tik 15 minučių, o po jos galima pasikonsultuoti su specialistu.

Manau verta pasikalbėti apie tai su sprendimus priimančiais žmonėmis dėl tokių smagių ir sveikatai naudingų akimirkų jūsų biure.

“Officegym” kontaktai:

http://www.officegym.lt

Tel.: +370 656 45257 

Dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn