fbpx

Konkursas “ŠAUNIAUSIA KOMANDA 2021”

Kviečiame Tave kartu su kolegomis burti komandą ir dalyvauti ŠAUNIAUSIA KOMANDA 2021 konkurse!

Šio konkurso tikslas parodyti kiek daug lojalių, motyvuotų ir laimingų darbuotojų dirba skirtingose Lietuvos, Latvijos ir Estijos įmonėse, net ir šiuo, kosminiu – nuotolinio darbo iššūkių pilnu – laikotarpiu. Juk sutiksite, kad kiekviena įmonė turi sėkmės istoriją, jei joje dirba darni ir vieninga komanda, o tikime, kad ne viena jų sugalvojo išradingų būdų, kaip per atstumą įgyvendinti sėkmingus projektus bei dar labiau sustiprino komandinę dvasią. 

„Officeday“ kviečia priimti iššūkį parodyti savo ŠAUNIAUSIĄ KOMANDĄ ir rungtis dėl galimybės laimėti šių metų titulą. Raginkite kolegas ir burkite komandas bei gerbėjų būrį, išgarsinkite savo įmonę, užkrėskite kitus pozityvia energija ir leiskitės į kosmines lenktynes!

Registracija ir visa informacija apie konkursą svetainėje: www.sauniausiakomanda2021.lt 

Užsiregistravusios komandos nuo gegužės 3 d. net 3 savaites iš eilės atlikinės linksmas komandines užduotis, o jų rezultatus kels į konkurso svetainę, kurioje vyks balsavimas. Daugiausiai balsų surinkusios 8 komandos pateks į finalą, kur nuotolinio renginio metu varžysis dėl Šauniausios komandos vardo.

Konkursas organizuojamas visose Baltijos šalyse, atskirai.

2019 m. startavęs analogų neturintis „Officeday“ konkursas „Šauniausia biuro komanda 2019“ patraukė net 114-os įmonių komandų dėmesį.

2019 m. konkurso akimirkas rasite čia: https://www.officeday.lt/isrinkome-sauniausia-biuro-komanda-2019.html

Dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn