fbpx

Kaip kalbėti viešai nuotoliniu būdu

Sausio mėnesio 27 dienos vakarą “Biurų Sesės” profesinėje šeimoje svečiuosis aktorė, sceninės kalbos dėstytoja bei balso valdymo specialistė Asta Stankūnaitė. Didelę viešo kalbėjimo patirtį turinti specialistė virtualaus susitikimo metu papasakos apie balso, kvėpavimo, bei minties laisvę nuotoliniame bendravime, kuris šiandien virsta įprastu reiškiniu. Susirinkimai, konferencijos, susitikimai su klientais ir partneriais, pasitarimai, net įmonių šventės vis dažniau vyksta nuotoliniu būdu. Tai atneša naujus iššūkius. Net charizmatiški, geri kalbėtojai staiga susiduria su iššūkiu, kad iškomunikuoti savo mintis, išlaikyti dėmesį per kompiuterio ekraną yra pastebimai sudėtingiau. Nauja aplinka turi savo taisykles ir reikalauja prisitaikyti ir įvaldyti naujus dėmesio pritraukimo ir išlaikymo būdus, minties raišką, net balsą, tad lektorė kalbės apie balso pozicijas, kalbos centrą, individualų balsą bei autentiška komunikaciją.
 
Renginys nemokamas, skirtas tik “Biurų Sesės” registruotiems nariams.
Prisijungimo duomenys nariams bus išsiųsti el. paštu bei paskelbti uždaroje “Biurų Sesės” grupėje.
Būtina registracija, spaudžiant “Going” štai čia: https://www.facebook.com/events/403568964272075
 

“Biurų Sesės” – vienintelė bendruomenė, vienijanti Lietuvos biurų administratores, sekretores, padalinių ir vadovų asistentes.
Prisijungti prie mūsų profesinės šeimos ir tapti registruotu nariu galite štai čia:
https://www.biuruseses.lt/naryste/

 

Renginys vyksta bendradarbiaujant su “Retorika.lt”, kuri organizuoja specializuotus, išskirtinai praktinius viešojo kalbėjimo mokymus gyvai ir nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos sužinosite apsilankę https://retorika.lt/

 

Dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn