Susisiekime!

Norite su mumis bendradarbiauti, ar turite klausimų ? O gal norite mus pagirti ar padėti mums tobulėti? Parašykite ir mes pasistengsime jums kuo greičiau atsakyti.

Bendrą informaciją suteiks:

SESĖ

Narius myli ir juos išklauso:

MAMA

Bendradarbiavimu rūpinasi:

TETIS

D.U.K.

Kas gali tapti nare

Mūsų bendruomenė vienija administravimo srities specialistus. Dažniausiai pasitaikantys pareigybių pavadinimai yra: biuro vadovas, biuro administratorė, sekretorė, referentė, padalinio ar vadovo asistentė. Mes manome, jog visos mes esame biurų sesės, kurioms labai reikalinga bendruomenė, emocinė gerovė ir galimybės tobulėti. 

Kokie narystės privalumai?

Bendruomenės nariai patenkina bendrystės poreikį ir naudojasi trimis pagrindinėmis privilegijomis: uždaru forumu, kuriame įvairiomis temomis gali bendrauti su kitais nariais, dalyvavimu renginiuose, kurių metu gali plėsti savo pažinčių ratą, tobulėti klausantis įvairių pranešimų bei gerai praleisti laiką po darbų, ir išskirtiniu dėmesiu iš bendruomenės rėmėjų. Visa tai leidžia narėms pasijusti įvertintoms, mylimoms ir reikalingoms.

Kiek kainuoja narystė?

Skirtingai nei kitų profesijų asociacijos, bendruomenės ar klubai, mes neturime nario stojimo mokesčio, o mūsų metinis narystės mokestis yra vienas iš mažiausių Lietuvoje ir sudaro vos 19 eurus!  

Ar gali įmonė pirkti narystę savo darbuotojams?

Taip. Įmonė gali pirkti narystę ar narystes savo administracijos darbuotojams. Pasikeitus darbuotojui, narystę lengvai galima priskirti naujam darbuotojui.