Susisiekime!

Norite su mumis bendradarbiauti, ar turite klausimų. O gal norite mus pagirti ar padėti mums tobulėti? Kreipkitės ir mes pasistengsime jums kuo greičiau atsakyti.

Bendrą informaciją suteiks:

SESĖ

Narius myli ir juos išklauso:

MAMA

Bendradarbiavimu rūpinasi:

TETIS
Biuru-seses-mama

Profesinės bendruomenės galia

Labas, aš esu Aušra. Po daugelio metų darbo biuro administravimo pozicijose priėmiau sprendimą įkurti biuro administratorių, sekretorių, padalinių ir vadovų asistenčių bendruomenę. 

Kodėl? 2019 metais apklausiau apie 500 biuro administratorių. Išsiaiškinau, jog po visada reprezentatyviai atrodančios ir nuolat besišypsančios darbuotojos kauke iš tikro slepiasi menkavertiškumo jausmas. Vis dar gajūs stereotipai apie mūsų darbo specifiką, profesiją menkinantys anekdotai ir paveikslėliai internete, ribotas vadovų dėmesys mūsų tobulėjimui ir vienišumo jausmas buvo pagrindinės menkavertiškumo priežastys.

Pati labai gerai suprasdama šias įžvalgas ir išgyvendama panašų jausmą aš ryžausi keisti Status quo. Kartu su komanda sieksiu, jog biuro administratorių profesija taptų gerbiama. Tardamos „Aš – administratorė” mes turime jausti pasididžiavimo, o ne menkavertiškumo jausmą. 

Kaip? Aš tikiu, jog priklausymas profesinei bendruomenei kelia emocinę gerovę bei suteikia galimybę tobulėti profesinėje srityje. Daugelis mūsų bendradarbių iš marketingo, personalo valdymo, buhalterijos ir kitų skyrių turi galimybę priklausyti įvairiems klubams, bendruomenėms, asociacijoms. Nuo šiol ir mes, biurų herojės, turime galimybę susijungti į didelę, reikšmingą bendruomenę, kurioje ne tik pasijusime mylimos, reikalingos ir ne vienišos, bet ir tobulėsime bei kelsime savo profesijos prestižą. 

Kviečiu tave, miela biurų sese, tapti didelės šeimos nare.

D.U.K.

Kas gali tapti nare

Mūsų bendruomenė vienija administravimo srities specialistus. Dažniausiai pasitaikantys pareigybių pavadinimai yra: biuro vadovas, biuro administratorė, sekretorė, referentė, padalinio ar vadovo asistentė. Mes manome, jog visos mes esame biurų sesės, kurioms labai reikalinga bendruomenė, emocinė gerovė ir galimybės tobulėti. 

Kokie narystės privalumai?

Bendruomenės nariai patenkina bendrystės poreikį ir naudojasi trimis pagrindinėmis privilegijomis: uždaru forumu, kuriame įvairiomis temomis gali bendrauti su kitais nariais, dalyvavimu renginiuose, kurių metu gali plėsti savo pažinčių ratą, tobulėti klausantis įvairių pranešimų bei gerai praleisti laiką po darbų, ir išskirtiniu dėmesiu iš bendruomenės rėmėjų. Visa tai leidžia narėms pasijusti įvertintoms, mylimoms ir reikalingoms.

Kiek kainuoja narystė?

Skirtingai nei kitų profesijų asociacijos, bendruomenės ar klubai, mes neturime nario stojimo mokesčio, o mūsų metinis narystės mokestis yra vienas iš mažiausių Lietuvoje ir sudaro vos 19 eurus!  

Ar gali įmonė pirkti narystę savo darbuotojams?

Taip. Įmonė gali pirkti narystę ar narystes savo administracijos darbuotojams. Pasikeitus darbuotojui, narystę lengvai galima priskirti naujam darbuotojui.