WILD WEST CIRCUS – INETRAKTYVUS ISTORIJOS KŪRIMO ŽAIDIMAS

Jūs dirbate su žmonėmis ir jų komandomis ir net neabejojame, kad laukiate kada pasibaigus pandemijai visi galėsime susitikti akis į akį, vienas kitam paspausti ranką, išgerti puodelį arbatos ar kavos. Žinoma, kad galvojate ir kuo galėsite nustebinti į normalias vėžias grįžtančius kolegas ir komandas.

Dabar yra puikus laikas Jums pristatyti Lietuvoje sukurtą interaktyvų istorijos kūrimo įrankį WILD WEST CIRCUS. Šis metodas neturi analogų pasaulyje, o jį išbandę sako, kad jis yra kaip filmo žiūrėjimas ar knygos skaitymas su kolegomis sprendžiant, kaip turėtų susiklostyti scenarijus.

Wild West Circus – istorijos kūrimo žaidimas, kuris įtrauks kiekvieną komandos narį. Šio žaidimo dalyviai tampa cirko, atvykusio į aukso karštinės ištiktą laukinių vakarų miestelį Grimtown, valdytojais. Jums reikės perprasti miestelio kultūrą, spręsti iššūkius iškylančius cirke, planuoti cirko pasirodymus ir priimti sprendimus dėl cirko biudžeto.

Interaktyvus istorijos kūrimo žaidimas puikiai tiks komandoms, kurioms reikia atstatyti ir sustiprinti socialinius santykius po karantino. Tai lengvai ir intuityviai perprantamas žaidimas, kuris į laukinius vakarus jau perkėlė per 70 skirtingų komandų. Šiame žaidime kiekvienas dalyvis kritiškai svarbus, o kiekvienas sprendimas gali būti paskutinis, todėl visi žaidėjai įsitraukia 100 proc., o diskusijos kiekvienu klausimu įkaista iki raudonumo.

Žaisdami ne tik gerai praleisite laiką, bet ir tobulinsite kompleksinio sprendimų priėmimo kompetencijas, mokinsitės įveikti neapibrėžtumą, ugdysit aktyvaus klausymosi ir informacijos pasidalinimo įgūdžius ir kitas savybes.

Techninės detalės:

• Gali dalyvauti nuo 4 iki 12 žaidėjų;
• Žaidimą sudaro interaktyvus miniatiūrų maketas, mobilieji įrenginiai, ausinės;
• Trukmė 6 akademinės; valandos;
• Dalyvauja profesionalus moderatorius;
• Vieta: derinama atskirai.

Registracija ir papildoma informacija:

Tel.: 8650 19668

El. p.: info@molbertas.lt

www.wildwestcircus.games

https://www.linkedin.com/company/wild-west-circus/

Dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn