Verslo portretai – dovana mylimiems darbuotojams

Šiandien, kai vis dažniau dirbame, bendraujame ir susipažįstame su kitais žmonėmis virtualioje erdvėje, labai svarbu tinkamai pasirūpinti savo įvaizdžiu internete. Fotoportretas yra reikšminga reprezentacinė priemonė, kuri gali mums pasitarnauti įvairiuose socialiniuose tinkluose, straipsniuose, darbo paieškų skelbimuose, o profesionalia nuotrauka juk taip gera pasidalinti su draugais bei artimaisiais.

Įmonės jau kuris laikas džiugina savo darbuotojus profesionaliais ir šiuolaikiškais portretais. Tai motyvuoja kolektyvą, suburia ir siunčia pozityvią žinutę klientams ir kolegoms. Fotografė Vita Kucinskiene kviečia padovanoti savo darbuotojams saugią ir smagią fotosesiją tiek studijoje Kaune, tiek ir bet kurioje Jūsų verslo aplinkoje. Ar pageidautumėte verslo portretų, ar įvaizdinės fotosesijos, Vita visada atras kažką įdomesnio, padarys tai kažkiek kitaip, fotografuodamiesi nejausite jokios baimės ar įtampos, priešingai, jausitės atsipalaidavę ir savimi patenkinti. 

Mums, biurų administratorėms, taip pat dažnai tenka surasti specialistą, kuris puikiai išmano produktų fotografiją prekybai internete, katalogams, virtualiam turiniui. Vita taip pat puikiai daro ir šiuos dalykus, dėl to, susipažinę, turėtumėte nuostabų fotografą, kuris myli ir draugauja su kūrybininkais, verslo banginiais, mažais verslo banginukais, simfoniniais orkestrais, menininkais, rašytojais, amatininkais, vaikais ir gyvūnais. Tad užmegzkite ryšį su šiuo šiltu žmogumi jau dabar ir nudžiuginkite darbuotojus su labai reikalinga ir ilgalaikę vertę išlaikančia dovana.

 

Kontaktai:

Vita Kucinskiene

mob. tel.: + 370 682 64746

el. paštas: labas@vitaku.lt

Daugiau darbų galite pamatyti:

https://www.instagram.com/vita_kucinskiene/

www.vitaku.lt

Dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn