PAŽINTINĖS TRADICINIŲ LIETUVIŠKŲ UŽKANDUKŲ DĖŽUTĖS

Esame kulinarijos studija Jausmas, pasiruošusi nustebinti Jūsų svečius iš užsienio pažintinėmis tradicinių lietuviškų užkandukų dėžutėmis. Šis produktas ne veltui yra “kažkas įdomesnio” rubrikoje, nes daug ir įvairių verslo dovanų matę svečiai liks nustebinti originalia dovana bei ilgam prisimins jos gardų skonį.

Užkandžių dėžutes galime paruošti ir kitokiomis progomis, taip pat padaryti jas personalizuotas, individualizuotas. Jose gali būti desertų asorti, ar tam tikri, konkretaus asmens mėgstami, užkandukai.

Tačiau mūsų paslaugos tuo neapsiriboja. Norite įmonės kieme pasimėgauti gardžiu maistu? Ne problema. Galime atvykti ir grilyje iškepti sultingus mėsainius, didelėje keptuvėje paruošti nuostabią paelą ar kitą Jūsų pasirinktą patiekalą. Galvojate, kaip šventės ar vakarėlio pabaigą paversti tikrąja kulminacija? Tuomet Jūsų svečiams pristatysime išskirtinį desertų šou.

Taip pat kviečiame komandas į virtualius kulinarinius užsiėmimus, kuriuose mūsų šefas pasidalins, per maisto keliones po pasaulį, sukaupta patirtimi, kulinarinėmis subtilybėmis ir įtrauks kiekvieną narį į įdomius kūrybinius procesus.

Tam, jog susitelktumėte į savo svarbiausius tikslus, pasirūpinsime Jūsų darbuotojų šventiniais ir kasdieniais pusryčiais, pietumis bei vakarienėmis, surengsime malonias pertraukėles su gardžiais užkandžiais, išskirtiniais desertais ir aromatinga kava. Maistą pritaikysime specialiai jūsų komandai – galėsite rinktis iš itin plataus ir maistingo patiekalų meniu. .

Esame kūrybingi ir galime išpildyti daugybę įvairių užgaidų, tad susisiekime ir pasikalbėkime.

Tel.: +8 664 40303;

el. p.: info@jausmas.lt

www.jausmas.lt

Dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn