Pasakų kvapai biurui ar automobiliui

Be galo malonu, kai įsigytas daiktas džiugina ne tik tave, bet ir prisideda prie kitų žmonių gerovės.

Šį kartą papasakosime apie unikalias dovanas, kurias įsigydami prisidėsite prie regos negalią turinčių žmonių atskirties mažinimo.


Knyga “Užsimerk” – tai Lietuvos vaikų sukurtos pasakos, kurias iliustravo žymi menininkė Nomeda Marčėnaitė. Jos iliustracijos yra ir regimos, ir reljefinės, t.y. suvokiamos lytėjimo būdu. Šis pasakų rinkinys, skirtas 6-10 metų vaikams, išsiskiria ir tuo, kad kai kurios pasakos turi savo kvapus. Juos sukūrė projekte „Neregimas kvapų pasaulis“ dalyvaujantys neregintys vaikai, padedami parfumerio Aisčio Mickevičiaus.


Knygoje impregnuotas vienos pasakos kvapas. Tačiau norintiems, kad pasakų aromatas skleistųsi ne tik knygoje, galite rinktis ir kvapus namams, biurui ar automobiliui. Pakuotėje rasite ir projektą simbolizuojančią lazdelę su veltiniu iš vilnos, kurią pakvėpinus, aromatas išsilaikys ilgiau. Kvapų etiketės yra atspausdintos Brailio raštu, o pakuotės viduje yra projekto aprašymas ir pasaka, pagal kurią buvo kurtas kvapas.


Mums, biurų administratorėms, dažnai tenka surasti “kažką įdomesnio”. Šį kartą tai ne tik unikali, bet ir jauki bei prasminga dovana, prisidedanti prie kilnios socialinės iniciatyvos. Labai kviečiame apsilankyti VŠĮ “Verslas ar menas” prekinio ženklo “Taško istorija” internetinėje svetainėje, kurioje plačiau susipažinsite su šio socialinio verslo veikla, kitais įdomiais projektais bei produktais. https://taskoistorija.lt/

Dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn