Naujienos iš “Hello Bar” studijos

Kartais biuro administratorei reikia surasti “kažkokią įdomesnę” vietą fotosesijai, verslo susitikimui, darbo  pokalbiams ar asmeninėms konsultacijoms.   

Būtent tokią “įdomesnę” vietą ir siūlo “Hello Bar renginių ir švenčių studija” esanti Kaune. Iki šiol tai buvo populiari vieta asmeninėms bei įmonių šventėms švęsti, tačiau karantino metu studijos šeimininkai pradėjo nuomoti patalpas įvairioms neuždraustoms veikloms vykdyti.

Kruopščiai rinktos interjero detalės sukuria labai fotogenišką aplinką, dėl to ši studija yra labai tinkama vieta asmeninei ar verslo portretų fotosesijai.

Pagal paskelbtas karantino sąlygas (nuo lapkričio mėn. 8 d.) galima teikti neformalaus suaugusiųjų švietimo paslaugas iki 5 asmenų vienoje grupėje, užtikrinant 10 kv.m. vienam žmogui. Tokias sąlygas studijos šeimininkai gali užtikrinti, tad lektoriai ar įmonės, ieškantys tinkamų patalpų mokymams, gali susidomėti asmeniškai.

Studija įsikūrusi senamiestyje, turi atskirą įėjimą, puikų interjerą, tad ji yra netradicinė, “ta kitokia vieta”, deryboms, sutarčių pasirašymams, vadovų pokalbiams ir kitiems, privatiems verslo susitikimams. 

Na, o pasibaigus karantinui studijos šeimininkai ir vėl pasiūlys teminius vakarus, kokteilių gaminimo dirbtuves, bei, didelio populiarumo susilaukusią, išvažiuojamojo baro paslaugą įmonėms, vaikų ar suaugusiųjų šventėms.

Su Hello Bar studijos šeimininkais galite susisiekti šiais kontaktais:

tel. nr.: +370 673 68184

https://www.facebook.com/hellobarstudija/

Dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn