Dovanos darbuotojų vaikams

Mums, biurų administratorėms, tenka užduotis surasti dovanas ne tik verslo partneriams, klientams, kolegoms, bet ir bendradarbių vaikams. Kaip nudžiuginti vaikus, kuriuos sunku nustebinti skanėstais, kuriems patinka skirtingi žaislai ir herojai? Ogi padaryti herojais juos pačius! Tokį sprendimą siūlo unikali personalizuotų vaikiškų knygų leidykla Mėlynas drambliukas.

Personalizuota knyga yra individualiai ją skaitysiančiam vaikui pritaikyta knyga. Mažasis skaitytojas atsiduria įvykių centre ir tampa pagrindiniu istorijos veikėju. Kaip tai įmanoma?

Originalus knygos tekstas adaptuojamas taip, kad vaikas matytų savo vardą visose teksto vietose, kuriose minimas pagrindinis pasakojimo herojus. Dauguma istorijų prasideda mieste, kuriame vaikas gyvena. Kai kuriose knygose yra galimybė įrašyti ir geriausio vaiko draugo vardą. Taip pat knygose nuo 3 metų amžiaus galima įkelti nuotrauką, kuri bus atspausdinta pirmuose knygos puslapiuose bei parašyti palinkėjimą.

Personalizuotų knygų skaitymas ne tik garantuoja smagų laiko praleidimą, bet ir didina vaikų įsitraukimą, gerina skaitymo įgūdžius.

Nuo šiol pasirūpinti darbuotojų vaikais tampa paprasčiau. Padovanokite kolegoms šios leidyklos elektroninės parduotuvės kuponą ir suteikite jiems galimybę sukurti personalizuotą knygą savo vaikams.

Dovanų kuponas gali būti bet kokiai pasirinktai sumai, jo galiojimo terminas 6 mėnesiai, o kuponą išnaudoti galima per kelis kartus.

Rekomenduojamos dovanų kupono sumos, už kurias bus galima įsigyti:

15 Eur – personalizuotą knygutę vaikui nuo 0 iki 2 metų amžiaus su pristatymu.

22 Eur – personalizuotą knygutę su nuotrauka vaikui nuo 2 iki 10 metų amžiaus su pristatymu.

Daugiau informacijos rasite čia: https://melynasdrambliukas.lt/product/kuponas/

 „Mėlyno drambliuko” dėka darbuotojai gali pajusti įmonės dėmesį, o vaikai likti nustebinti ne tik per didžiąsias metų šventes, bet ir per gimtadienius ar kitas svarbias asmenines šventes. 

Dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn