Auklės darbuotojų vaikams

Vis dažniau Jums, biurų administratorėms ir vadovų asistentėms, tenka tvarkyti asmeninius vadovų ar į Lietuvą dirbti atkeliavusių bendradarbių reikalus. Viena iš užduočių yra surasti tinkamą vaikų auklę. Mūsų agentūra “Mama ir auklė” sulaukia nemažai skambučių su prašymu surasti svarbų žmogų, kuris prisidės prie vaiko gerovės.

Problema yra ta, jog gan dažnai biuro administratorėms ar vadovų  asistentėms tiesiog liepiama surasti ir pateikti daug kandidatų. Puikiai įsivaizduojame, ką tai reiškia: daugybę pastangų iš Jūsų pusės ir labai prastus rezultatus, nes kandidatės bus atmetamos dėl priežasčių, kurių anksčiau Jums net nepaminėjo. Kad išvengtumėte nereikalingo darbo, labai rekomenduojame suderinti anketą su tėvais, net jei Jums teko ją pildyti už juos. Dar lengviau būtų, jei Jūsų kuruojama šeima jungtųsi bendrauti su agentūra nuo pat pradžių: jie galėtų iškart nuspręsti, ar agentūra pasitiki, ar jiems tinka vertybės ir kokybės supratimas. 

Agentūroje “Mama ir auklė” bendraujame etapais:
• pirmas pokalbis būna apie apie agentūros darbo stilių (testai, darbų eiliškumas, bendradarbiavimo modelis),
• vėliau tėvai užpildo anketą;
• dar kartą prisijungiame aptarti konkrečiai ir sugretinti tėvų viziją su rinka.

Mes dirbame kaip personalo atrankos tarnyba, tik labai specializuota ir kaip vertimų biuras – padedame susikalbėti tėvams su auklėmis ir atvirkščiai. Taip randame aukles, kurios tęsia tėvų darbą su vaikais.

Jei Jūsų klientai/vadovai turi specifinių poreikių, drąsiai skambinkite ar rašykite, padėsime ir patarsime. Ačiū už Jūsų vertingą darbą!

Tel.: +370 68433414

El. p.: info@aukles.lt

www.aukles.lt

Dalintis:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn