Seminaras apie viešą kalbėjimą nuotoliniu būdu

Seminarą ves aktorė, sceninės kalbos dėstytoja bei balso valdymo specialistė Asta Stankūnaitė.

Biuro administratorėms vis dažniau tenka bendrauti nuotoliniu būdu, tad šį kartą “Biurų Sesės” profesinėje šeimoje svečiuosis aktorė, sceninės kalbos dėstytoja bei balso valdymo specialistė Asta Stankūnaitė. Didelę viešo kalbėjimo patirtį turinti specialistė virtualaus susitikimo metu papasakos apie balso, kvėpavimo, bei minties laisvę nuotoliniame bendravime, kuris šiandien virsta įprastu reiškiniu.

Susirinkimai, konferencijos, susitikimai su klientais ir partneriais, pasitarimai, net įmonių šventės vis dažniau vyksta nuotoliniu būdu. Tai atneša naujus iššūkius. Net charizmatiški, geri kalbėtojai staiga susiduria su iššūkiu, kad iškomunikuoti savo mintis, išlaikyti dėmesį per kompiuterio ekraną yra pastebimai sudėtingiau. Nauja aplinka turi savo taisykles ir reikalauja prisitaikyti ir įvaldyti naujus dėmesio pritraukimo ir išlaikymo būdus, minties raišką, net balsą, tad lektorė kalbės apie balso pozicijas, kalbos centrą, individualų balsą bei autentiška komunikaciją.

Renginys vyksta bendradarbiaujant su “Retorika.lt”, kuri organizuoja specializuotus, išskirtinai praktinius viešojo kalbėjimo mokymus gyvai ir nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos sužinosite apsilankę https://retorika.lt/

SVARBU:

*Renginys nemokamas, skirtas tik “Biurų Sesės” registruotoms narėms.

*Prisijungimo duomenys narėms bus išsiųsti el. paštu bei paskelbti uždaroje “Biurų Sesės” grupėje

#geriausiaprofesinėšeima
Laukiame Tavęs, biuro heroje, mūsų šeimoje.
Tobulėk, jauskis mylima ir ne viena.