Renginiai

Iki šiol mūsų bendradarbiai lankydavosi savo profesinių klubų, asociacijų susitikimuose, seminaruose ar šventėse. Mes galėdavome tik pamatyti tokių renginių nuotraukas, išgirsti virtuvėlėje, kaip jie gerai praleido laiką, su kuo susipažino ir ko išmoko. 

Status quo keičiasi. Nuo šiol ir mes, „Biurų sesės“ narės, turėsime savo renginius! Pasibaigus karantinui bendruomenės nariams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje organizuosime susitikimus, kurių tikslas  – lankytis įdomiose vietose, artimiau susipažinti su bendruomenės narėmis, pasilepinti mūsų partnerių dėmesiu bei tobulėti klausantis, mūsų profesijai aktualių, pranešimų. 

Labai svarbu paminėti tai, kad kitų asociacijų, organizacijų ar klubų nariai, nors ir sumokėję metinės narystės mokestį, už kiekvieną renginį turi mokėti dar ir papildomai. Neretai vieno tokio renginio mokestis siekia daugiau kaip 30 eurų. Mūsų nariams visi renginiai ir mokymai bus nemokami. Metinis nario mokestis apima viską. Jokių papildomų, kažkur mažu šriftu parašytų mokesčių nebus!

Tapk išskirtinės bendruomenės nare

Skirtingai nei kitų profesijų asociacijos, bendruomenės ar klubai, mes neturime nario stojimo mokesčio, o mūsų metinis narystės mokestis yra vienas iš mažiausių Lietuvoje ir sudaro vos 29 eurus!   Tapk mūsų šeimos nare ir mėgaukis uždaru forumu, išskirtiniais renginiais bei partnerių dėmesiu visus metus. Pasijausk įvertinta, mylima ir ne viena.

Shopping Basket