Išskirtiniai pasiūlymai

„Išskirtiniai pasiūlymai“ – tai prekinių ženklų išskirtiniai pasiūlymai bendruomenės narėms.

Nėra ko slėpti. Paskambinusiam pardavimo agentui galime šaltai atsakyti, jog mūsų jo paslauga ar prekė nedomina, gautą skrajutę – tiesiog išmesti, o elektroniniu paštu atkeliavusį šimtąjį bendradarbiavimo pasiūlymą – tiesiog ištrinti. Darome reikšmingą įtaką įmonės sprendimams. Įmonės, kurios nori pristatyti tavo darbovietei savo prekes ar paslaugas, tai labai gerai žino. „Pilkosios kardinolės“, „sprendimus priimantis žmogus“, “fronto linija – sako šių įmonių atstovai. 

Nuo šiol įmonėms, kurios turi unikalų produktą ar paslaugą, mes suteiksime galimybę prisistatyti mūsų bendruomenei, užkariauti mūsų narių protus bei širdis. Tad, mielos biurų sesės, nusiteikite būti lepinamos!

Tapk išskirtinės bendruomenės nare

Skirtingai nei kitų profesijų asociacijos, bendruomenės ar klubai, mes neturime nario stojimo mokesčio, o mūsų metinis narystės mokestis yra vienas iš mažiausių Lietuvoje ir sudaro vos 29 eurus!   Tapk mūsų šeimos nare ir mėgaukis uždaru forumu, išskirtiniais renginiais bei partnerių dėmesiu visus metus. Pasijausk įvertinta, mylima ir ne viena.

Shopping Basket