Forumas

„Forumas“ – tai kasdienis bendravimo įrankis. Pagaliau turime galimybę savo uždaroje erdvėje nevaržomai bendrauti įvairiausiomis temomis, prašyti pagalbos ar patarimo, padėti viena kitai ar tiesiog pasmalsauti, pasidalinti savo džiaugsmais ar vargais. Forumas turi dvi pagrindines užduotis: padėti tapti geresniais darbuotojais ir patenkinti taip reikalingą bendrumo poreikį. 

Geresnė darbuotoja

Mus vis dažniau prašo atlikti užduotis, su kuriomis niekada iki šiol nesusidūrėme. „Paprašysim administratorės. Ji padarys“, – nusprendžia bendradarbiai. Ir tada puolam ieškoti „kitokio team building renginio“, „skanesnių ir pigesnių užkandžių biurui“, „to naujo įstatymo“ ir t. t.  Šimtai biurų sesių gali būti jau susidūrusios su panašiais iššūkiais ir gali pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi, rekomenduoti tam tikras prekes bei paslaugas, padėti dokumentų pildymo, buhalteriniais ar personalo valdymo klausimais. Ši forumo nauda leidžia geriau atlikti darbines užduotis ir tapti geresniu specialistu, jaustis saugesniam, o padedant kitam – pajausti didesnį pilnavertiškumo jausmą.

Bendrumo poreikis

Tačiau mūsų forumo temos neapsiriboja vien darbinėmis užduotimis. Čia mes pirmą kartą turime galimybę atvirai pasipasakoti ir sužinoti, kaip iš tikrųjų dirba ir kuo gyvena šimtai kitų, visoje Lietuvoje tą patį darbą dirbančių biurų sesių. Temų įvairovė plati: aprangos reikalavimai darbe, motyvacinės sistemos, konfliktų valdymai, karjeros galimybės, seksualinis priekabiavimas darbe ir t. t. Visa tai leidžia mums patenkinti bendrumo poreikį – būti tarp bendraminčių, kurie tave supranta ir palaiko. 

Tapk išskirtinės bendruomenės nare

Skirtingai nei kitų profesijų asociacijos, bendruomenės ar klubai, mes neturime nario stojimo mokesčio, o mūsų metinis narystės mokestis yra vienas iš mažiausių Lietuvoje ir sudaro vos 29 eurus!   Tapk mūsų šeimos nare ir mėgaukis uždaru forumu, išskirtiniais renginiais bei partnerių dėmesiu visus metus. Pasijausk įvertinta, mylima ir ne viena.

Shopping Basket